Godthåbsvej 128 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Frederiksberg - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Frederiksberg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Frederiksberg er to af de nyeste boliger, der netop er kommet til salg, rækkehuset på Godthåbsvej 128 og ejerlejligheden på Guldborgvej 27, 3 tv.

Rækkehuset på Godthåbsvej 128 byder på 170 kvadratmeter, fordelt over 6 rum. Ejendommen har en pris på 17.995.000 kr. og ligger på en grund af 239 kvadratmeter. Beliggende i hjertet af Frederiksberg, giver rækkehuset både plads og eksklusivitet.

En anden boligmulighed er ejerlejligheden på Guldborgvej 27, 3 tv. Denne ejerlejlighed tilbyder et areal på 101 kvadratmeter og indeholder 4 rum. Prissat til 7.795.000 kr., er lejligheden en attraktiv mulighed for dem, der ønsker sig en rummelig bolig i en af de mest eftertragtede bydele i hovedstaden.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga