Aksel Møllers Have 4 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Frederiksberg - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Frederiksberg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Frederiksberg er der kommet to nye spændende boliger til salg.

Den første er en eksklusiv ejerlejlighed på Aksel Møllers Have 4, 9 tv. Denne rummelige lejlighed på 154 m² byder på 5 værelser og er prissat til 16.995.000 kr.

Den anden bolig, som også er på Frederiksberg, er en villalejlighed beliggende på Folkets Alle 43, st. Med en størrelse på 72 m² og 3 værelser, har denne bolig en pris på 9.350.000 kr.

Begge boliger tilbyder moderne livsstil på Frederiksberg, hvor villalejligheden endda kommer med et grundareal på 286 m².

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga