Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Frederiksberg:
-
Christian M.
Fra Frederiksberg
Chrvvs-entreprise Danmarks bedste priser til Professionelt vvs arbejde Hos chrvvs-entreprise, er du... -
MissingName M.
Fra Frederiksberg
-
christoffer D.
Fra Frederiksberg
i m a 31 year old man from norway, can do anything possible work that is needed, can be trusted to...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Jonas M., Caroline K. og Lars L. søger hjælp til husopgaver i Frederiksberg
-
Fotograf
Fra Jonas M. (Frederiksberg)
Jeg vil høre, om det er muligt at booke en fotograf gennem jer til den 17. maj kl. 12:30 1-2 timer ... -
Reparation af Grundig vaske/tørretumbler
Fra Caroline K. (Frederiksberg)
Vores Grundig Vaske/tørremaskine (Grundig GWDI8542) kan ikke længere tørre tøjet. Vi har forsøgt at... -
Ophæng af lamper
Fra Lars L. (Frederiksberg)
Pæn opsætning af: 2 pendler i entre samlet i samme el-udtag, 2 pendler i køkken samlet i samme el-u...
Marlene B., Frank E A. og Jakob M. søger hjælp til haveopgaver i Frederiksberg
-
klippet vedbend og hæk samt borkørsel
Fra Marlene B. (Frederiksberg)
Vedbend på hegn nr. 1 har vokset sig al for stor og skal klippes på begge sider af hegn. Vedbend vo... -
lugning af bed i mindre have
Fra Frank E A. (Frederiksberg)
Nyanlagt have 2024 trænger til lugning i bedene Kræver indsigt, da der skal skelnes mellem ukrudt o... -
Havefræsning
Fra Jakob M. (Frederiksberg)
Vi skal have fræset vores have op. Det skal kun være de stykker der er dækket af jord på billederne...
allan J., Hugo P. og Erik T. søger hjælp til diverse opgaver i Frederiksberg
-
dæk skift 2 stk schwalbe maraton +
Fra allan J. (Frederiksberg)
hej min cykel skal have nye dæk så opgaven er 2 dæk 2 slanger dæktype schwalbe maraton + 28 " (35 c... -
Montering af Sony autoradio i stedet for originalradio i Skoda Citigo
Fra Hugo P. (Frederiksberg)
Du har tidligere tilbud ass., men jeg nåede ikke at reagere på dit tilbud. Som tidligere nævnt har ... -
Tilskæring af bordplader med tre stump samlinger og to huller til opvaskemaskine og komfur
Fra Erik T. (Frederiksberg)
Som vist på tegningen, tre stk bordplader i 26 mm nyatoh træ. Jeg køber selv plader. Der skal laves...