8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Frederiksberg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Frederiksberg finder vi to af de nyeste boliger til salg, som tilbyder forskellige muligheder for boligkøbere.
Først er der villaen på Rostrupsvej 4. Denne rumlige villa strækker sig over 223 kvadratmeter med seks værelser. Yderligere byder boligen på en grundstørrelse på 569 kvadratmeter. Prisen for denne bolig er sat til 19.995.000 DKK.
Den anden mulighed er en ejerlejlighed beliggende på Dronning Olgas Vej 28, 1. Denne lejlighed tilbyder 143 kvadratmeter og indeholder fem værelser. Prisen her er sat til 12.500.000 DKK, hvilket gør den til et attraktivt valg for dem, der søger ejendom i det eftertragtede område.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.